Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest

Informacje

Dodany: 2018-01-26
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest

Tutaj: -dzieciece-i-mlodziezowe-5color-by-colorato-light i tutaj: -dzieciece-i-mlodziezowe-5color-by-colorato-dark znajdziecie poszczególne moduły wraz z cenami. Są pojemne, a jednocześnie nie przeciążają wizualnie pomieszczenia. Jest coś i dla mniejszych i dla większych:-).

Więcej swobody aranżacyjnej pozostawia nam tez rozwiązanie, w którym dolne łóżko nie jest na stałe zintegrowane z górnym. Można je na noc odsunąć i tym samym zrobić szerokie miejsce do wejścia. Część firm wprowadziła ostatnimi czasy nowość, prezentowaną szeroko na tegorocznych targach w Mediolanie - górne łóżko jest ruchome.

Przy okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy pokazać Wam kilka aranżacji z serii dla dzieci. Firma produkuje zarówno meble, jak i dodatki. Natknęłam się jednak na łóżko parterowe, z którego wysuwa się dodatkowe posłanie:

Niemowlętom starczy 60cm x120cm, kilkulatki będą się czuły komfortowo na przestrzeni 70 cm x 140cm. Jeśli chodzi wymiary łóżka, wszystko zależy od potrzeb. Warto potrząsnąć meblem i sprawdzić, czy każdy element stelaża jest stabilny.

Kontakt z takim miejscem mógłby się źle skończyć dla malucha. Byłam przeszczęśliwa, kiedy na obozach i koloniach mogłam na takim spać- nie ważne, czy na dole czy na górze :) Chociaż wtedy były to raczej prycze... A ponieważ Dzieciaki mają wspólny pokój, zwracaliśmy między innymi uwagę, by meble do siebie pasowały.

Wśród mnóstwa ofert, ostatecznie zdecydowaliśmy się na najprostszy mebel bez "bajerów", które okazał się wystarczający do naszych potrzeb: Już po raz trzeci w ciągu 4 lat będziemy zmieniać łóżeczka dziecięce. Prosty, uchylny blat z możliwością regulacji wysokości położenia, zapewni prawidłową postawę Twojej pociechy podczas codziennej pracy czy zabawy.

Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest prawidłowa postawa przy odrabianiu lekcji.

Top