Dopiero potem sobie uświadomiłem

Informacje

Dodany: 2018-01-26
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Dopiero potem sobie uświadomiłem

@ FLAC : przecież wszędzie już tak piszą i każdy tym wie, więc nie musiała dodawać( ͡° ͜ʖ ͡°) @ yacolek : no widzisz, i tego wszystkiego by nie było, gdybyś nie tagował jak popadnie ;

A w drugą stronę to już by był poważny # cebuladeals , zauważyłem dopiero stojąc na światłach, że przecież chwyciłem mniej bułek ;/ 5. Być pilnowanym przez policję byś ty razem się nie zabił. Dorwij jakiegoś anona, który kupuje węgiel i spytaj się czy górnicy powinni za swoją pracę zarabiać więcej.

Dopiero potem sobie uświadomiłem co ja najlepszego odjebałem. Jak bylem młodszy to mieliśmy takiego psa co w domu gościł jak burza była bo się bał. Powiedziała, że nie będzie karmiła piersią, tylko z butelki, żeby nie musieć karmić samemu za każdym razem.

Nie ma powodu, by myśleć, że inaczej będzie z dzieckiem, za dobrze ją znam. Oświadcza, że jej siedemnastoletnia córa, która jest z chłopakiem od trzech miesięcy, jest w ciąży. Dzis stwierdza, ze jednak jest matka i nie moze sobie na to pozwolic.

Może to skrót kamery, ale wystarczyłyby zblokowane koła i by poszli... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś nie wierzy to po prostu pójdzie raz w życiu nad rzekę. Pierwszy, to samo powiedzenie jest błędne, bo do tej samej rzeki wejść można.

Zawsze liczymy czas i tylko czasami tym zapominamy. Ale założmy, że nie można tego kupić. Kolejne głupawe powiedzonko, do którego zwykle doczepia się zdanie w rodzaju „za pieniądze zdrowia i miłości nie kupisz”.

Top