System łatwo dopasować do każdego pomieszczenia

Informacje

Dodany: 2018-05-25
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
System łatwo dopasować do każdego pomieszczenia

System łatwo dopasować do każdego pomieszczenia

System łatwo dopasować do każdego pomieszczenia, ponieważ aluminiowe profile, na których wiszą szafki można przycinać.

Taki sam kontener stanął obok biurka, jako dodatkowe siedzisko. Zgodnie z zaleceniami naszej klientki zastosowaliśmy kolorystykę w odcieniach bieli i szarości. Takie rozwiązanie pozwala też na pracę dwóch osób po przeciwnych stronach blatu.

Do przechowywania ubrań przeznaczona jest wysoka szafa oraz wysoka komoda z szafką i czterema szufladami. Tym razem mieliśmy do zaprojektowania i wykonania dość duży pokój - prawie 20m2 - dla dwóch chłopców w wieku szkolnym. Tapczanik z dwoma szufladami do łóżka piętrowego jest dostępny w zestawie , ale można go też zamówić osobno.

W lustrze odbija się tytułowy żółty żuraw i lampa - balonik , Memory. Dzięki niemu powstała ciekawa dla oka kolorystyczna kompozycja. Później sprzątanie, przekładanie i zrobiła się 21 z kawałkiem ale dziś czuję się szczęśliwa!

Czeka mnie sporo sortowania co zostanie, a co wyląduje w piwnicy bądź śmieciach. Dzisiaj u mnie spory bałagan, meblościanka opróżniona, postoi tylko do jutra. Ja koniecznie muszę przemalować szafę w przedpokoju i drzwi wejściowe do domu.

Po przecenie, ja swój kupiłam za prawie 20zł. Jest tego trochę i ma być więcej tego typu rzeczy. Aha, nie napisałm , że malowałam żółtym wałkiem, takim welurowym.

Następnego dnia przeszlifowałam nierówności i pozbyłam się wystających paproszków. Po pierwszej warstwie malowałam po pół godzinie. Farba bardzo szybko schnie i jest niemalże bezwonna.

Potem umyłam wilgotną ściereczką, osuszyłam i przystąpiłam do malowania, /można też urzyć odkurzaczka aby dobrze zebrać pyłek/. Półki, które pokazałam w poprzednim poście/a będą również na poniższych zdjęciach/ to półki Lack z Ikei, są one z płyty/w opisie sklepu: płyta wiórowa, płyta pilśniowa, tworzywo ABS, nadrukowana i wtłoczona farba akrylowa i bezbarwny lakier akrylowy/, a boczne ścianki moich szafek kuchennych to płyta meblowa.

Top