Fotele dla dzieci

img

Był taki skok że sanki poleciały jakieś 2 metry dalej niż ja, a ja do tej pory mam 7 szwów na pośladku (widocznie leżało jakieś szkło, ew ostry kamień).

Kuzyna rodzice zawieźli na pogotowie, rana do szycia, ciupaga wylądowała w piecu, a moja dupa rozpalila się do czerwoności od tego jak dostałem od taty. Na jakiejś rodzinnej imprezie kuzyn chciał się ze mną założyć, że nie strzele go tą ciupaga w głowę. @ xhxhx : brat i kuzyni wiecznie mnie trollowali, bo byłam najmłodsza, raz dali mi węża ogrodowego i kazali zajrzeć do środka, po czym któryś z nich pobiegł odkręcić wodę na maksa ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż dziwne, że nie straciłam oka.

Wlazłam na dechę z gwoździem, który przebił się przez but i na wylot stopy :) z tą dechą przyczłapałam do domu, ojciec wyjął, polał wodą utlenioną i poszłam dalej się bawić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) A tężec? Gdy kasjerka jakimś dziwnym tonem zapytała nas czy na pewno to wszystko to zorientowałem się, że za kasą czekał już na nas ochroniarz. Tate nas mył na dworze tym samym wężem ogrodowym, bo uznał, że się odpływ w wannie błotem zapcha, a tak to dostaniemy nauczkę.

I śmiejcie się ale doskonale pamiętam jaka była pogoda, co jadłem na obiad tego dnia etc. Nie wiem czemu ale jarałem się tym jak sroka. To może zacznijmy od historii szklanej kulki, którą dostałem od wnuczki sąsiadów (wtedy max 16 lat), która czasem przychodziła się opiekować gówniakami (mną - lat max 4 i młode x-2) bo i tak nie miała co robić na zadupiu.

  • Gdzie kupić kocyki dla dzieci? Gdzie kupić kocyki dla dzieci?
  • Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest
  • Kocyki dziecięce i fotele dziecięce Kocyki dziecięce i fotele dziecięce
  • Dobre piwo i jedzenie w Warszawie Dobre piwo i jedzenie w Warszawie
  • Kocyki dziecięce i 3d tapeta Kocyki dziecięce i 3d tapeta
Top