Koce dziecięce

img

Kurwa jak mi było wtedy wstyd momentalnie odechciało mi się tych prezentów. @ xhxhx : zawsze miałem bekę z dzieci, które chodziły po meblach xD tyle guzów nabitych, tyle siniaków, a wystarczyło przecież przystawić krzesło i wejść kulturalnie :D.

A zeby bylo jeszcze smieszniej kilka miesiecy pozniej, bedac u tej samej kuzynki na wakacjach przycialem sobie palec w pociagu (EN57, drzwi miedzy wagonami) (╯︵╰,) Z tym że moja była malowana na krwisto czerwony kolor i dopiero po kilkunastu sekundach od zauważenia czerwonych mokrych gaci pojąłem prawdziwy obraz sytuacji.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyobraźcie sobie że macie jądra... Raz za dzieciaka spadłem na ramę od roweru górskiego, bolało jak cholera.

Zapytałem ją czy na przykład mogę upiększyć mój pokój, ale mama nic się nie odezwała. No i tak sobie rzucamy, ubaw po pachy, koleżanka się śmieje - jest dobrze. 1. Mieliśmy w klasie kolegę z Uzbekistanu (ogólnie bardzo spoko gość), pewnego razu jeździliśmy na rowerach po osiedlu z tym właśnie kolegą i jeszcze jednym moim bardzo dobrym przyjacielem.

Tata wparował do pokoju, odsłonił kołdrę i wlał mojej śpiącej siostrze po tyłku... :D do dzisiaj się z tego śmiejemy, chociaż wtedy do śmiechu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecisnęłam się przez kolejkę 20 osób, wyłożyłam na ladę kilkadziesiąt groszy i zaczęłam: "poproszę papier - (w tym momencie wyleciała mi z głowy ta dziwna nazwa na "t" i wypaliłam inaczej) - papier do wycierania obsranej dupy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Pani zrozumiała, wszyscy się śmiali i było wesoło, chociaż trochę wstyd...

  • Jednym z nich są na pewno dziecięce Jednym z nich są na pewno dziecięce
  • Wyjątkiem jest ostatni odcinek szóstego Wyjątkiem jest ostatni odcinek szóstego
  • Jeśli szukasz naprawdę pięknych i solidnych mebli wejdź Jeśli szukasz naprawdę pięknych i solidnych mebli wejdź
  • Dobre piwo i jedzenie w Warszawie Dobre piwo i jedzenie w Warszawie
  • Kocyki dziecięce i fotele dziecięce Kocyki dziecięce i fotele dziecięce
Top